Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » лаванда
МозаикЗдравје

Помага во смирување на многу болести: Прекрасно растение кое ви е потребно во домот

M T
Маслото од лаванда се нарекува и „мајка на сите есенцијални масла“. Освен тоа, ова чудесно растение помага и во ублажување на многу болести. Од овие...