31.8 C
Скопје
10. август 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » Ковачки
Centar Македонија ТОП ВЕСТИ

“Со именувањето на Ковачки, наместо демократизација Мицкоски спроведува милитаризација на ВМРО-ДПМНЕ”

CENTAR MKD
– Ништо не се менува во ВМРО-ДПМНЕ. Со изборот на членови на Извршниот комитет Мицкоски ја потврди режимската, криминална матрица на оваа партија, која се...