15.8 C
Скопје
17. септември 2021
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…

Tag : корона протест

Македонија

ВМРО ДПМНЕ НА НОВ КОРОНА ПРОТЕСТ: Мицкоски ги повика граѓаните утре да излезат на протест против неправдата и мафијата

CENTAR MKD
Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, повика на нов протест што ќе се одржи утре во 18.30 часот. Како што порача Мицкоски, „ќе се протестира против...