17.8 C
Скопје
28. септември 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » комуникација
CentarМозаик

Зошто вашето куче ја наведнува главата додека зборувате – Еве што значи тоа!

M T
Веројатно сте забележале дека вашето куче ја навалува главата додека зборувате или кога слуша некој чуден звук. Експертите открија што значи тоа Кучињата имаат подвижни...