Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » коментари
МозаикТехнологија

„Фејсбук“ повторно со проблеми, насекаде се појавуваат спам коментари на познати личности

M T
Илјадници корисници на „Фејсбук“ информираат дека нивниот ‘њусфид’ изгледа многу чудно утрово, а многу корисници пријавиле дека нивниот профил е хакиран или дека не можат...