10.8 C
Скопје
2. октомври 2023
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » комбинации
ТЕМАМОЗАИКЗДРАВЈЕ

Невообичаени комбинации кои го подобруваат здравјето: Дали би го пробале ова?

M T
Дали некогаш сте размислувале да мешате црно грозје со кромид за да спречите формирање на згрутчување на крвта? Или можеби да комбинирате јаболка и лиснат...
ТЕМАМОЗАИКЗДРАВЈЕ

Комбинации на храна кои го подобруваат здравјето: Црното грозје и кромидот се само една од нив

M T
Дали некогаш сте размислувале да мешате црно грозје со кромид за да спречите згрутчување на крвта? Или можеби комбинирате јаболка и лиснат зеленчук за подобро...