30.8 C
Скопје
3. јули 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » киднапирање
Свет

Дилери киднапирале баба и дедо откако нивниот внук украл 50 килограми кокаин

CENTAR MKD
Поради конфликт за околу 50 килограми кокаин, група дилери киднапирале баба и дедо на одметнат член на бандата. Според АП, кој се повикува на полициски...