29.8 C
Скопје
10. август 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » Кејт Брнс
Македонија

Средба на министерот Спасовски со амбасадорката на САД Н.Е. Кејт Мари Брнз

CENTAR MKD
Извонредната соработка, партнерството и пријателството кои Република Северна Македонија и САД ги негуваат беа уште еднаш потврдени на денешната работна средба помеѓу министерот за внатрешни...