Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » камери
Свет

Снимале деца со мобилни и подводни камери, уапсени двајца Германци во Ровињ

M T
Двајца германски државјани беа уапсени од полицијата во Ровињ под сомнение дека извршиле кривично дело експлоатација на деца за порнографија, објави полицијата. Според податоците на...