17.8 C
Скопје
28. септември 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » јаулески
МакедонијаВо тренд...

СДСМ: Пратеникот Јаулески не живее во станот каде што се вршел претрес, лагата на ВМРО-ДПМНЕ значи заштита на криминал

M T
ВМРО-ДПМНЕ уште рано утрово пласираат невистини, оркестрирано ја лажат јавноста во врска со отворената предистрага од страна на Финансиската полиција, соопшти СДСМ. Од партијата велат...