17.8 C
Скопје
28. септември 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » извршен одбор
Македонија

Извршниот одбор на СДСМ утврди нови, дополнителни кандидати за градоначалници кои ќе ги објавиме во текот на утрешниот ден

M T
Вечерва, Извршниот одбор на СДСМ одржа седница на која беа дефинирани уште неколку нови, дополнителни кандидати за градоначалници. Сите утврдени кандидати се дел од најдобрата...