10.8 C
Скопје
5. март 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » гурмани
Предлог за ручекКУЈНА

Ручек за најголемите гурмани: Пилешко со печурки и сланина во сочен сос

M T
Рецепт кој често ќе го користите. Никој не може да одолее на вака подготвеното пилешко. Замислете само пилешки гради со печурки и сланина, во сочен...