10.8 C
Скопје
28. февруари 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » гевгеличанка
МАКЕДОНИЈА

Приведена гевгеличанка за издржување на затворска казна

M T
На 28.10.2021 во 00.10 часот на влез во село Мрзенци, гевгелиско, врз основа на судска наредба, полициски службеници од Полициската станица Гевгелија ја лишиле од...