16.8 C
Скопје
25. септември 2023
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » фолии
МАКЕДОНИЈА

Осум санкции за непрописно вградени фолии

M T
Во периодот од 17.01.2022 до 23.01.2022 Министерството за внатрешни работи спроведе акциска контрола на територијата на Република Северна Македонија за санкционирање на неисполнување на пропишаните...