21.8 C
Скопје
28. септември 2023
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » фб
ТЕМАМАКЕДОНИЈАИЗБОР

По објавувањето на рекордната бројка новозаразени, се огласи премиерот Зоран Заев: Здравствените работници секојдневно несебично се борат да ги заштитат граѓаните од КОВИД-19 и спасуваат човечки животи – почитувајте ги мерките

CENTAR MKD
Фејсбук статус на премиерот Зоран Заев, кој беше објавен откако беа објавени рекордните бројки на новозаразени: Здравствените работници секојдневно несебично се борат да ги заштитат...