11.8 C
Скопје
24. април 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » фантазија
Предлог за ручекТЕМАКУЈНАНАПРАВИ САМ

Полнети гурмански плескавици: Популарно јадење со мелено месо со потекло од југот на Србија

M T
Југот на Србија може да се пофали со одлични гастрономски деликатеси, а најпознат е по јадењата на скара. Затоа денес ви носиме рецепт за полнети...