17.8 C
Скопје
28. септември 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » факт
МакедонијаТОП ВЕСТИ

СДСМ: Ништо не го сокрива фактот дека ВМРО-ДПМНЕ е на браникот на криминалот, Владата, институциите градат ефикасен, независен и професионален судски систем

M T
Реакција од СДСМ на изјавата на Миле Лефков од ВМРО-ДПМНЕ: Ништо не го сокрива фактот дека ВМРО-ДПМНЕ е на браникот на криминалот, Владата инситуциите градат...