19.8 C
Скопје
25. септември 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » етничка агенда
МакедонијаТОП ВЕСТИ

Заев: Драго ми е што ДУИ заврши со етничката агенда

CENTAR MKD
Многу е значајно кога политичарите пред јавноста ќе дадат збор, тогаш тоа е нивен завет, вели премиерот Зоран Заев откако вчера ДУИ најави дека стануваа...