17.8 C
Скопје
28. септември 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » Душко Весковски
МакедонијаВо тренд...

Најдоброто за Карпош преку финансиска поддршка за наставниците, учество во обуки и семинари

M T
Промоција на програмата Најдоброто за Карпош на Душко Весковски: Наставниците се клучна алка во воспитувањето и образувањето на младите генерации, кои се потенцијалните креатори и...
КоронавирусCentarМакедонија

Душко Весковски позитивен на коронавирус

CENTAR MKD
Директорот на Јавното претпријатие Водовод и Канализација – Скопје, Душко Весковски добил позитивен тест за коронавирус. -Само што го добив позитивниот тест на Ковид-19. Се...