30.8 C
Скопје
3. јули 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » дубаи
Македонија Бизнис

Во Дубаи претставени можностите за инвестирање во Македонија

M T
Официјалната делегација на Владата, предводена од заменикот на претседателот на Владата, задолжен за економски прашања, координација на економските ресори и инвестиции, Фатмир Битиќи, која е...