30.8 C
Скопје
3. јули 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » држави
Македонија Во тренд...

„Кратки нозе“: Во Европа има 51 држава, а не како што тврди Арсовска 67

M T
Тргнаа предизборните каравни во кои кандидатите ветуваат се и сешто во обид да ги придобијат гласачите да гласаат за нив. Деновиве во јавноста е актуелна...