19.8 C
Скопје
28. септември 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » дрисла
МакедонијаВо тренд...

Град Скопје: Во Дрисла не се согорува опасен отпад без дозвола

M T
Реакција од Град Скопје: После долго време на некомпетентност и негрижа во работењето, за само една година откако Дрисла се врати во надлежност на Град...