Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » дозвола
Македонија

109 санкционирани возачи во Скопје, 13 без возачка

M T
Министерството за внатрешни работи во текот на вчерашниот ден (11.01.2022) продолжи со засилените акциски контроли во областа на сообраќајот. На територија на град Скопје изречени...