10.8 C
Скопје
2. октомври 2023
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » ден на независноста
МАКЕДОНИЈАТОП ВЕСТИ

Честитка од претседателот Пендаровски по повод 8 Септември, Денот на независноста

M T
Почитувани Македонци, Албанци, Турци, Срби, Бошњаци, Роми, Власи и сите други граѓани, Нека ни е честита 30-годишнината од независноста на нашата заедничка држава! На денешен...