10.8 C
Скопје
26. февруари 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » да се обединиме
МАКЕДОНИЈАИЗБОР

Богданка Кузеска: Лагите на Данела Арсовска се разобличени, в недела да се обединиме за Скопје да продолжи напред

M T
Прес-конференција на Богданка Кузеска, портпаролка на СДСМ: Денеска портпаролката на СДСМ Богданка Кузеска одржа прес-конференција. Во продолжение интегралниот текст од обраќањето на Кузеска: „Почитувани граѓани,...