19.8 C
Скопје
28. септември 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » челична дама
МакедонијаВо тренд...

Груби: Целата Влада ја поддржува Теута Арифи, таа е челична дама

M T
Јас и сите мои колеги министри и други функционери од сите ешалони стоиме зад Теута Арифи и општина Тетово кон реализација на сите проекти предвидени...