21.8 C
Скопје
28. септември 2023
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » бургери
Предлог за ручекТЕМАКУЈНА

Сочни БУРГЕРИ со сланина и сирење – Совршен рецепт КАКО ОД РЕСТОРАН

M T
Ако хамбургерите се вашата омилена храна, а би сакале да ги направите дома, ова е совршен рецепт за двајца! Состојки: 300 грама мелено говедско месо,...