10.8 C
Скопје
2. октомври 2023
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » буква
ТЕМАМОЗАИК

Дали ја имате буквата „М“ на вашата дланка: Ова е симбол на богатство и силна интуиција

M T
Оние кои ја имаат буквата „М“ на дланка се добри во новинарството, пишувањето или образованието. Покрај тоа, тие многу добро знаат како да заработат пари,...