25.8 C
Скопје
1. октомври 2023
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » будва
СВЕТ

Србин дивеел со „бмв“ во Будва, меѓу прегазените пешаци и двајца охриѓани

M T
Двајца македонски државјани се повредени во Будва кога 20-годишно момче со автомобил прегазило шестмина пешаци. Повредени се Љ. П. (70) и Н. Ц. (50), двајцата...