Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » Bitcoin
Centar Бизнис

Човекот кој предвиде колапс на пазарот на недвижнини, најавува колапс на криптовалутите

CENTAR MKD
Прославениот Мајкл Бери предвидува дека пазарот на криптовалути ќе пропаднe. Менаџерот на хеџ фондот, кој се прослави во познатиот филм „The big short“ и кој...