23.8 C
Скопје
2. октомври 2023
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » бонус
МАКЕДОНИЈАТОП ВЕСТИ

Миле Талески: Исплатена бонус плата за прекувремени часови за 2020 година за над 4.400 вработени во МВР, градиме мотивирана полиција, партнер на граѓаните

M T
Прес-конференција, Миле Талески, пратеник на СДСМ Почитувани граѓани, почитувани новинари, СДСМ останува силно посветена за унапредување на социјалниот статус и условите за работа на полициските...