30.8 C
Скопје
3. јули 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » бирн
Македонија

Маричиќ-Бирн: Блокадата штети на целиот регион и е против интересите на ЕУ

M T
Заменик претседателот на Владата задолжен за европски прашања, Бојан Маричиќ на маргините на Самитот на Европската Унија за Западен Балкан оствари средба со ирскиот министер...