11.8 C
Скопје
7. октомври 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » безгрижни денови
МакедонијаТОП ВЕСТИ

На безгрижните денови на Груевски можеби им се ближи крајот, пишува „Репортинг Демокраси“

M T
Политичката клима во Унгарија би можела да стане неповолна за Никола Груевски по изборот на Петер Марки-Зај за лидер на здружената опозиција, кој се смета...