8.8 C
Скопје
23. септември 2021
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…

Tag : бакнување

Centar Свет Мозаик

Добил 450 евра казна бидејќи се бакнувал со девојката на улица во Приштина

M T
По неколку предупредувања, косовската полиција казни шведски државјанин во Приштина за бакнување на неговата девојка на улица. Се се случи на 28 јули во близина...