16.8 C
Скопје
25. септември 2023
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » back
ТЕМАТЕХНОЛОГИЈАИЗБОР

Одлична вест: Facebook се врати

CENTAR MKD
Предмалку Facebook се врати во функција. Најголемата социјална мрежа заедно со апликациите WhatsApp и Instagram не функционираа повеќе од шест часа. Според претставници на компанијата,...