8.8 C
Скопје
23. септември 2021
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…

Tag : алкохолизам

+ Мозаик Во тренд...

ПЕТ ЗНАЦИ ДЕКА ПРЕМНОГУ ПИЕТЕ! Забележете ги на време!

M T
Причина за загриженост има кога вашата потрошувачка на алкохол почнува да влијае на оние околу вас. Особено ако пријателите и семејството посочат дека тоа им...