19.8 C
Скопје
25. септември 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » алкалоид помага
БизнисТОП ВЕСТИ

„Алкалоид“ со донација за студентските и училишните домови во Скопје

CENTAR MKD
И покрај сите предизвици кои ги постави почетокот на новата учебна година, 1 октомври го означува стартот на едно ново поглавје во македонското образование. Покрај...