29.8 C
Скопје
13. јуни 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МАКЕДОНИЈА

Сообраќајка на овој патен правец кој е блокиран

Од АМСМ известуваат дека поради сообраќајна незгода на регионалниот пат Делчево-Пехчево, од 11:25 часот, сообраќајот е блокиран во двата правци.