18.8 C
Скопје
16. јуни 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МАКЕДОНИЈА

Сопружници нападнати од роднини во Аеродром поради имотно прашање

Сопружници биле нападнати вчера во Аеродром од страна на роднинска брачна двојка, а поради нерасчистени имотно-правни односи.

Според информациите во полицијата, честворицата се на возраст од 45 до 51 година.

По целосно документирање на случајот ќе следува соодветен поднесок, велат од МВР./Извор:Makfax