4.8 C
Скопје
19. април 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
+МАКЕДОНИЈА

Социјалдемократите ги збиваат редовите за нова победа (ФОТО)

Социјалдемократите ги збиваат редовите за нова победа (ФОТО)

На социјалните мрежи се појави фотографија од сегашни и поранешни функционери на СДСМ, меѓу кои е и поранешниот претседател на партијата Зоран Заев.