12.8 C
Скопје
16. април 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МАКЕДОНИЈА

Гостиварец истепан од три лица, полицијата го расчистува случајот

Шеесет и двегодишниот гостиварец Л.М. вчера во 10 часот и 30 минути во СВР Тетово пријавил дека претходниот ден околу 16 часот и 20 минути во рибникот во кој работел во гостиварска Долна Бањица бил физички нападнат од три лица, извести СВР Тетово.

Се расчистува и документира случајот.

Спонзорирано: