5.8 C
Скопје
4. март 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МАКЕДОНИЈА

Додека ја враќал својата девојка дома, го нападнале – Драма во Скопје

На 09.02.2024 во 22.00 часот во СВР Скопје, лице (31) од Скопје, пријавил дека околу 18.30 часот во с.Грчец-скопско, додека со возило ја враќал неговата девојка, бил физички нападнат со тврд предмет од едно лице.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.