-1.2 C
Скопје
10. декември 2023
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МАКЕДОНИЈА

Ја допирал по телото – Девојка од Струмица пријавила во полиција

На 29.10.2023 во 02.35 часот во СВР Струмица, 19-годишна девојка од Струмица пријавила дека околу 01.45 часот во централното градско подрачје на Струмица едно лице ја допирало по телото.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.