Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Македонија

Физичка пресметка меѓу мајка и ќерка во Скопје, интервенираше полицијата

На 24.05.2023 во 11.30 часот било пријавено дека на подрачјето на Гази Баба, по претходна расправија, бил нарушен јавниот ред и мир со меѓусебна пресметка помеѓу А.И.(50) и нејзината мајка Ѓ.Б.(69), двете од Скопје.

По целосно документирање на случајот ќе следи соодветен поднесок.