6.8 C
Скопје
18. април 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МАКЕДОНИЈА

Пронајден починат млад скопјанец, полицијата го откри идентитетот

На 18.05.2023 во 10.17 часот во СВР Скопје, од Итна медицинска помош било пријавено дека на ул.„Христо Татарчев“ бил пронајден починат Б.А.(37) од Скопје.

Смрт без видливи траги на насилство констатирал лекар од Итна медицинска помош, а увид извршила екипа од Полициската станица Кисела Вода. По наредба на Јавен обвинител телото на починатиот било дадено на обдукција.

Спонзорирано: