Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
CentarМакедонија

Хорор: Малолетник преку интернет на други лица праќал ексциплитно видео од својата малолетна девојка

На 30.01.2023 во 09.00 часот во СВР Скопје, 42-годишна жена од скопско село пријавила дека околу 08.00 часот малолетник од скопско село, кој бил во љубoвна врска со нејзината малолетна ќерка, преку мобилна апликација испратил видео со експлицитна содржина од нејзината ќерка на неколку лица.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.