Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
CentarМакедонија

Инцидент во центарот на Скопје: Младо момче претепано од неколкумина

На 17.01.2023 во 00.30 часот M.Т.(18) од Скопје, пријавил дека на 16.01.2023 околу 22.05 часот на подрачјето на Центар, по претходно недоразбирање, бил физички нападнат од неколку лица.

Се работи на расчистување на случајот.