Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
CentarМакедонија

Пензионер претепан во банка во центарот на Скопје

На 11.01.2023 во 13.00 часот Љ.Џ.(69) од Скопје пријавил дека околу 11.05 часот во банка на подрачјето на Центар бил физички нападнат од едно лице.

Се работи на расчистување на случајот.