Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
CentarМакедонија

Спасовски со цвеќе и срдечно добредојде ја пречека американската амбасадорка во Македонија, Анџела Агелер

Спасовски со цвеќе и срдечно добредојде ја пречека американската амбасадорка во Македонија, Анџела Агелер.

Посакувам топло добредојде за Н.Е. Амбасадорката на САД, Анџела Агелер, на првата посета на МВР, објави Спасовски на англиски и на македонски јазик на својот официјален профил на Фејсбук.