6.8 C
Скопје
18. април 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
ТЕМАМАКЕДОНИЈА

Полицијата на нозе: Исчезна жена од Стајковци

На 07.12.2022 во 13.00 часот во Полициска станица Гази Баба, С.С.(45) од Скопје пријавила дека од домот се оддалечила нејзината мајка З.Д.(78) од с.Стајковци, скопско.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Спонзорирано: